Skip to content
Achterwand Heijmans

Contact ons

Wij stellen ons aan je voor. Daarna komen we graag met jou in contact. Bel, mail of stuur gerust een Whatsapp-berichtje.


Martijn Swint.JPG

Martijn Swint | Recruiter Infra verwerving

mswint@heijmans.nl

06 115 36 591

Laura van der Linden

Laura van der Linden | Recuiter Infra energie, kabels & leidingen

llinden@heijmans.nl

06 296 41 916

Volkan Demir.JPG

Volkan Demir | Recuiter Utiliteit & Woningbouw, safety & security , Schiphol

vdemir@heijmans.nl

06 311 41 974

RKP-wilbert oostwouder-4305

Wilbert Oostwouder | Recuiter Utiliteit & Woningbouw

woostwouder@heijmans.nl

06 296 95 380

Eveline Bijholt-Smit.JPG

Eveline Bijlholt | Leerlingen coördinator

ebijlholt@heijmans.nl

06 501 63 962

Sophie Jacobs

Sophie Jacobs | Recruiter Infra weg & bodemspecialismen, gww, Schiphol

sjacobs@heijmans.nl

06 296 95 424

Mariska

Mariska Medendorp | Teamleider (Recruiter infratechniek a.i.)

mmedendorp@heijmans.nl

06 311 01 430

Irene Schellings.jpeg

Irene Schellings | Recuiter Utiliteit, staf, vastgoed

ischellings@heijmans.nl

06 112 55 225

Elisa de Klerk.JPG

Elisa de Klerk | Campus Recruiter

eklerk@heijmans.nl

06 501 79 747

Karlijn Kemps.jpeg

Karlijn Kemps | SROI coördinator

kkemps@heijmans.nl

06 142 78 912